Apskati jaunāko Avon iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža labākos piedāvājumus!

Šķirstīt nedēļas brošūru no Avon vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un ziņas vienuviet! Atver jau tagad un redzēsi kā ietaupīt vēl vairāk!

----------

Avon - Kompānijas Vesture

Avon tika dibināta 1992. gadā Ņujorkā, kad “pie durvīm nākošs” grāmatu pārdevējs vārdā Deivids H. MakKonels nolēma mainīt savu tirdzniecības jomu uz smaržām. 1909. Gadā kompānija noslēdza vieno;sanos ar partneri no Kalifornijas. Oficiālais vārds “Avon” pirmo reizi izskanēja 1929. Gadā, kad kompānija savā produktu līnijā iekļāva jaunus produktus, tā kā – smaržūdeņus, pūderus, krēmus, lūpukrāsas u.c. 1932. Gadā tas tika oficiāli piereģistrēts Amerikā un Avon kompānijas ēra varēja sākties. Līdz 2010. Gadam kompānija attīstījusies starptautiski un ir atrodama vairāk kā 100 valstīs un visvairāk produktu tiek pārdots tieši Brazīlijā. Līdz 2018. Gadam Avon ir pārpirkusi dažādas mazās kosmētikas kompānijas, farmaceitu kompānijas un viens no lielākajiem darījumiem bija dārglietu kompānijas Silpada nopirkšana.

Avon ir viena no lielākajām darba devējām pasaulē, kosmētikas industrijā, kopā nodrošinot vairāk kā 26 tūkstošus darba vietu.

Šobrīd Avon grupas neatkarīgo konsultantu skaits gan pārsniedz darbinieku skaitu, ir reģistrēti aptuveni 6,5 miljoni konsultantu, tie tirgo kosmētiku, dārgalietas un dažādus pasaulē atpazīstamus produktus.