Apskaties Supernetto iknedēļas internetā žurnālu un nepalaid garām šī brīža labākos piedāvājumus!

Šķirstīt Supernetto nedēļas brošūru vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas labākās nedēļas atlaides un jaunumus savā datorā! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Supernetto - Kompānijas Vesture

Supernetto tika dibināts pirms 2004. gada Somu kompānijā Kesko. 2004. Gadā šī kompānija apvienojās ar Zviedru kompāniju ICA lai izveidotu apvienoto (50/50) mazumtirdzniecības veikalu Baltijā, mūsdienās tas ir atrodams tikai Latvijā. Apvienošanās brīdī Kesko piederēja 75 veikali (Tostarp 16 Superneto veikali) un ICA 33 veikali, apvienošanās brīdī lielākā daļa veikali tika pārdēvēti par Rimi. Ap 2006 gadu Kesko izdomāja pārdot savu daļu veikalu un ICA kļuva par vienīgo īpašnieku, tādējādi kļūstot par privātu mazumtirdzniecības veikalu.

Supernetto ir viens no maza daļa no Skandināvu simbola ICA Latvijā, kas kopā nodrošinot vairāk kā 12 tūkstošus darba vietu.

Šobrīd Supernetto veikalu skaits Latvijā nepārsniedz 34 veikalus un tajos atrodami daudz un dažādi pašmāju produkti, kaimiņvalstu un arī pasaulē atpazīstamie produkti.

Supernetto ir noliktavu formāta veikali, tajos atrodamas preces vairumtirdzniecībā, taču pēc statistikas to Latvijā ir ļoti maz.