Apskaties jaunāko JYSK iknedēļas žurnālu un nepalaid garām šī brīža aktuālākos piedāvājumus!

Ielūkoties nedēļas brošūrā no JYSK vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas labākās nedēļas atlaides un jaunumus savā internet pārlūkā! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

JYSK - Kompānijas Vesture

JYSK kompānija tika dibināta 1979. Gadā Dānijas rietumu pilsētā Ārhus, sākotnēji veikali attīštījušies tikai Dānijā un tās subordinātēs – Grenlandē un Fēro Salās. Pirmais veikals ārpus Dānijas teritorijas tika atvērts 1987. Gadā Īsladndē.

Kompānijas mērķis vienmēr ir bijis vairāk kā tikai pārdot mēbeles, kompānijas īpašnieks Lars Larsens vienmēr par svarīgāko ir atzinis infrastruktūras un lokālo atbalstīšanu, piemēram esot draudzīgs ar materiālu ieguvi un arī atbalstot invalīdu sportu Zviedrijā un Norvēģijā. Vēlāk arī citās Eiropas dalībvalstīs, ieskaitot Baltiju.

Ap 2000. Gadu kompānijai jau bija vairāk kā 500 veikali. Līdz 2005. Gadam atvērās jauni veikali, lielākoties Skandināvu valstīs, veikali tika dēvēti dažādos vārdos , atkarībā no atrašanās vietas, tas arī bija brīdis, kad tika pieņemts visus veikalus saukt par “JYSK” lai būtu saprotamāks starptautiskajā kontekstā.

Latvijā JYSK savu darbību uzsāka 1996. Gadā, kad pirmais veikals tika atvērts Rīgā, šobrīd gan Latvijā ir 10 veikali kas darbojās pēc francizes principiem.

Gandrīz 40 gadu darbības laikā JYSK ir izplatījies pa visu pasauli, Kompānijai ir apmēram 2586 veikali 50 atšķirīgās valstīs. Darbinieku skaits jau sasniedzis 22000, JYSK atrodami dažādi augstas kvalitātes produkti, kā zināms mēbeles un mājas aksesuāri ir galvenais fokuss.