Apskaties jaunāko K-Senukai iknedēļas žurnālu un nepalaid garām šī brīža aktuālākos piedāvājumus!

Šķirstīt nedēļas brošūru no K-Senukai vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas labākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

K-Senukai - Kompānijas Vesture

K-Senukai kompānija tika dibināta 1993. Gadā Lietuvas pilsētā Kauņā, tā sākotnēji tirgojusi vairumtirdzniecības izejvielas. Vēlāk sākusi darboties transporta un lauksaimniecības jomās.

1997. gadā tika atvērts mazumtirdzniecības veikals un ar to arī veikalu ķēdes izveides process varēja sākties. Pēc 2000. Gada Kauņā un Viļņā atvērti tirdzniecības centri un Baltijā lielākais būvmateriālu veikals. 2004. un 2005. Gadā tika atvērti tirdzniecības parks Banginis un atpūtas centrs Mega zem Senukai UAB vadības.

Latvijā K-Senukai savu darbību uzsāka 2002. Gadā, kad pirmais veikals tika atvērts Rīgā, tas bija pirmais starptautiskais veikals no K-Senukai.

Vairāk kā 25 gadu darbības laikā K-Senukai ir izplatījies pa visu Baltiju, kompānijai ir 128 veikali Darbinieku skaits jau sasniedzis 3600, K-Senukai tirgo dažādi augstas kvalitātes produktus, kā zināms būvmateriāli un dārza preces ir galvenais fokuss.