Ielūkojies jaunākajā Tupperware iknedēļas bukletā un nepalaid garām šī brīža aktuālākos piedāvājumus!

Apskatīt nedēļas brošūru no Tupperware vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi katru dienu!

Tupperware - Kompānijas Vesture

Tupperware kompānijas aizsākumi meklējami 1946. Gadā pēc otrā pasaules kara, kad Masačūsetas iedzīvotājs Ērls Tuppers izdomāja ražot un tirgot paša izdomātas formas trauciņus, kuros cilvēki varētu uzglabāt ēdienu un tajos nepiekļūtu gaiss/mitrums.

Tupperware trauciņus sāka atzīt visa Amerikā, dēļ to unikālā aiztaisīšanas veida, tie turējās kopā tik labi un ne par velti kompānijai piederēja arī patents uz šo trauciņa aiztaisīšanas metodi.

Šādi sākās Tupperware veiksmes stāsts, taču tas nebija vienīgais kas tika pārdots, 1949. Gadā tika uzražots jauns katls, kas padarīja gatavošanu neticami ērtu.

Ar laiku tika saražoti daudzi jauni produkti, taču Tupperware veiksmesstāsta apakša ir mārketings stratēģija kura tika ieviesta 10 gadus pēc kara, tā deva sievietēm (kas tobrīd bija apspiestas) iespēju tirgot virtuves piederumus ar kompānijas palīdzību.

Tupperware ir Eiropā kopš 1960. Gada, pirmkārt tie izpletās uz Anglijas un Īrijas tirgu, un vēlāk arī vairāk uz ziemeļvalstīm un austrumiem. Latvijā kompānija ir kopš 1996. Gada. Skandināvijā un Baltijā ir vairāk kā 16000 izplatītāju un 41 veikals.