Apskaties jaunāko Oriflame iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža karstākos piedāvājumus!

Šķirstīt nedēļas brošūru no Oriflame vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Oriflame - Kompānijas Vesture

Oriflame kompānijas saknes atrodamas Zviedrijā, tas viss sākās 1967. Gadā divu istabu ofisā. Divi brāļi un viņu partneris dalījās kopīgā sapnī – uzražot veselīgu kosmētiku, tādu kas labvēlīgi ietekmē lietotāju, nevis otrādies, un atbalstīt atraktīvo, dabīgā skaistuma etalonus.

Saprotot cik dārga būtu attīstība, Oriflame nevis atvēra jaunus veikalus, bet “ienāca zviedu cilvēku mājās”, iesaistot tos savā biznesā un dodot tiem iespēju kļūt par konsultantiem. Šis koncepts palika nemainīga līdz mūsdienām, un šobrīd Oriflame ir atrodams visur, no Maskavas līdz Džikartai, no Rīgas līdz Limai. 40 gadu pieredze dod Oriflame unikālas attīstības iespējas, šī zviedru “ķermenim - draudzīgā” kosmētika tiek atzīta visā pasaulē, bet oficiāli veikali ir 60 valstīs.

Līdz 2018. Gadam Oriflame ir stabīla top 100 kosmētikas kompānija, mūsdienās tā kā svaīgāko uzskata ražot kompāniju kas nekaitē klientam. Oriflame kosmētikas industrijā ir ļoti populāra.