Apskaties jaunāko Elkor iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža aktuālākos piedāvājumus!

Šķirstīt nedēļas brošūru no Elkor vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas labākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Elkor - Kompānijas Vesture

Elkor aizsākumi stiepjās atpakaļ līdz 1989. gadam, kad ambiciozs latviešu uzņēmējs A.Popovs, 21 gada vecumā atvēra savu šūšanas darbnīcu. Viss noritēja tik veiksmīgi ka 1991. un 1993. gadā tika atvērti jauni veikali, šoreiz ar sporta piesitienu. Veikali “Rīgas Sporta Menāža” un “Sporta Pils” bija vieni no pirmajiem, tālāk sekoja elektronikas preču pievienošana kompānijas tirdzniecības ķēdei. Tika izveidoti veikali elektropreču tirdzniecībai un servisam, kompānija sadarbojās ar lielākajiem iepirkšanās centriem.

1999. gadā visas mazās kompānijas tika pārvirzītas zem viena zīmola – Elkor. Tajā pašā gadā kompānija turpināja izplatīties, ne tikai teritoriāli, bet arī palielinot produktu klāstu. Tika atvērti pārtikas un dzērienu veikali – Prodex un Vīna Koks. 1999. gads ir ļoti nozīmīgs punkts arī modes biznesa jomā, jo tika atvērts modes un stila centrs Podium.

2003. gadā Elkor pāriet uz universālveikala konceptu, kas loģiski atspoguļo plašo preču piedāvājumu. 2005. gadā atvērts Elkor Centrs.

Šobrīd Elkor grupas veikalu platības pārsniedz 60000 kvadrātmetrus, atrodoties lielākoties Baltijas valstīs un tajos atrodami daudz un dažādi pašmāju produkti, kaimiņvalstu un arī pasaulē atpazīstamie produkti. Elkor veikali ir vieni no populārākajiem universālveikaliem Latvijā, darbojoties jau 25 gadus, tie ir ieguvuši labas atsauksmes no klientiem.