Apskati jaunāko RD Electornics iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža labākos piedāvājumus!

Šķirstīt nedēļas brošūru no RD Electronics vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus internet vietnē! Atver jau tagad un ietaupi katru dienu!

RD Electronics - Kompānijas Vesture

RD Electronics kompānijas dibināšanas gads ir 1995. Pirmais veikals tika atvērts Rīgā, Ģertrūdes ielā, tā šobrīd arī ir lielākā un galvenā kompānijas ēka.

1999. gadā kompānija tika pilnībā reorganizēta, veikali pārkārtoti un pielāgoti sitācijai tirgū, arī tika nolemts kuri veikali turpinās darbību un kuri nē. Daži mazāki veikali tika apvienoti, bet visi turpināja darboties zem oriģinālā nosaukuma – RD Electronics.

Kopš 2008. Gada veikala attīstība notiek uz pozitīvākas statistiskās līknes, atvērti vairāki jauni veikali un uzlaboti esošie. Šobrīb kompānija darbojās tikai Latvijā, taču tai ir plāni izplatīties.

RD Electronics atrodoties tikai Latvijā, ir redzams visas lielākajās pilsētās un vēlāk veirāk popularitāte iegūta tie;si izdevīgo internet pasūtijumu dēļ, internetveikals ir labs un uzskatāms, un piegāde tiek veikta visa Latvijā.