Ielūkojies jaunākajā Douglas iknedēļas žurnālā un nepalaid garām šī brīža labākos piedāvājumus!

Apskatīt nedēļas brošūru no Douglas vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Douglas - Kompānijas Vesture

Douglas kompānijas saknes stiepjās atpakaļ līdz 1821. Gadam kad Hamburgā (Vācijā) darbojās Douglas Sohne ziepju fabrika. Kompānija Vācijā bija tik iecienīta, ka guva cilvēku un baznīcas atbalstu. Laikam ejot, 1910. Gadā tika atvērta pirmā Douglas smaržu ražotne. 1989. Gadā apvienojoties ar dažādām citām kompānijām, šī lielā kompānija tika nosaukta par Douglas Holdings. 2012. Gadā kompānija tika pārdota privātai, starptautiskai uzpircēju kompānijai Advent, un oriģinālie īpašnieki sev paturēja piekto daļu no uzņēmuma.

Šobrīd Douglas kompānija attīstījusies starptautiski un ir atrodama vairāk kā 19 valstīs un 1900 veikalos, un visvairāk produktu tiek pārdots tieši Eiropā. Līdz 2018. Gadam Douglas ir ķluvis par populāru vārdu Eiropā, tostarp atzinīibu guvis arī Baltijā.

Douglas ir viens no lielākajiem darba devējiem kosmētikas industrijā Eiropā, kur 2400 fileālēs darbojās vairāk kā 20 tūkstošus darbinieku.