Apskati jaunāko Euroaptieka iknedēļas žurnālu un nepalaid garām šī brīža karstākos piedāvājumus!

Apskatīt nedēļas brošūru no Euroaptieka vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus internet pārlūkā! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Euroaptieka - Kompānijas Vesture

Euroaptieka tika dibināta 1998. Gadā Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā. Tā sāka savu darbību tikai lietuvā kā neatkarīga mazumtirdzniecības kompānija kas tirgo medikamentus, recepšu zāles, uztura bagātinātājus un kosmētiku.

Vēlāk tā tika uztaisīta par Euroapotheca Grupu lai varētu operēt arī citās valstīs zem viena nosaukuma. Laikam ejot tā sāka savu attīstību starptautiskā kontekstā, pirmās valstis uz kurām izpletās Euroapotheca Grupa bija Latvija, Igaunija, tad vēlāk Zviedrija, Polija un Ukraina.

Ap 2010. Gadu Kompānija uzsākas darbību Čehijā un Slovākijā, taču kādi nezināmu apstākļu dēļ tika spiesti aizvērt šīs aptiekas, tā tās palika iepriekš minētajās sešās valstīs.

2018. Gadā Euroaptieka ir atvērusi nu jau aptuveni 650 aptiekas Eiropā, kamēr tieši Latvijā tās ir 52 aptiekas. Statistiski šo aptieku ir vairāk Eiropā, taču mazāk Latvijā nekā piem. Apotheka.