Apskaties jaunāko Vynotek iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža aktuālākos piedāvājumus!

Pāršķirt Vynotek nedēļas brošūras lapas vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas karstākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Vynotek - Kompānijas Vesture

Vynotek darbojās zem uzņēmuma UAB “Gelsva” kas tika dibināts 1991 gadā Lietuvā, laikam ejot kompānija atvēra pirmo alkoholisko dzērienu veikalu Lietuvā, tas notika 2005. Gadā. Šobrīd tas ir atrodams Latvijā, Lietuvā kā arī Polijā. Kopš 2012 gada Vynotek veikali ir arī Latvijā, pirmais veikals tika atvērts Jūrmalā. Līdz 2017. Gadam tie ir ieguvuši īpašu popularitāti un atvēruši daudz jaunas instances Latvijā.

Vynotek is specializēts vaikals, tas sadarbojās ar vairāk kā 75 dažādiem vīna ražotājiem un piedāvā plašu vīna sortimentu. Vynotek kopā nodrošina aptuveni 300 darba vietu.

Šobrīd Vynotek grupas veikalu skaits pārsniedz 70 atrodoties lielākoties Lietuvā kur tiem ir 57 vaikali, Latvijā 14 veikali un Polijā 3 veikali un tajos atrodami vairāk kā 2000 dzērienu veidi, pašmāju dzērieni, kaimiņvalstu un arī pasaulē atpazīstamie alkohola brendi.

Vynotek veikali ir vieni no populārākajiem alkohola tirdzniecības veikaliem Latvijā, lai gan pēc statistikas to Latvijā ir diezgan maz.