Apskati jaunāko Faberlic iknedēļas bukletu un nepalaid garām šī brīža labākos piedāvājumus!

Pāršķirt lapas nedēļas brošūrai no Faberlic vēl nekad nav bijis tik viegli. Tagad jūs variet atrast visas aktuālākās nedēļas atlaides un jaunumus vienuviet! Atver jau tagad un ietaupi vēl vairāk!

Faberlic - Kompānijas Vesture

Faberlic aizsākumi meklējami 1997. Gadā, kad krievu zinātnieks Aleksejs Načajevs atklāra revolucion;aru formulu kas izmainīja kosmētikas industriju. Viņa atklājums ļāva skābeklim aizturēties ādas sporās ilgāk, tādējādi veicinot līdz tam neredzētu ādas atjaunošanos. Patentējot šo formulu veiksmes stāsts bija dzimis. 2001. Gadā kompānija tika oficiāli nosaukta par Faberlic un sāka starptautisko attīstību. Līdz 2005. Gadam tā jau bija iekļuvusi 15 valstīs un tā pat kā citas slavenas kompānijas tā piekopa neatkarīgo aģentu darbības metodi. 2007.gadā svinot savu 10 gadu jubileju, Faberlic noslēdza līgumus ar Japānas kosmētikas laborotorijām lai tālāk attīstītu savas formulas.

Līdz 2011. Gadam Faberlic bija iekļuvis top 100 kosmētikas kompāniju sarakstā, mūsdienās tā iesaistās arī modes biznesā, sadarbojoties ar Ralph Lauren, Kiko utt. 2015. Gadā startēja savu bērnu apģērbu līniju. Faberlic ir pasaulē atpazīstama un populāra firma pateicotise tieši viņu zinātniskajam darbam kosmētikas attīstībā, Faberlic ir zvaigzne savā industrijā.